אלבום דיגיטלי מי אחראי לעיצוב אלבום כזה?

אומנות הדיגיטלית היא בידי הצלמים שמספקים עבודות למעצבים גרפיים וגרפיקאים שונים שנעזרים בתוכנות שונות של עיצוב ברמות ביצוע גבוהות. לאחר שאותם צלמים ומעצבים גרפיים עושים את העבודה באיכות מקצועית הם מעבירים לבית דפוס וחל שימוש בתוכנות השונות ואותם בתי דפוס מקציבים מחירון משלהם לכן יש יתרון שזה אפשרי לעבוד גם דרך הבית עם הכנסה קבועה.

איך מתחילים לעבוד בתחום הזה?

כאשר מתחילים לעבוד בתחום הזה יש דרישות מרובות מהצלמים ששוכרים את שירותינו אותם צלמים רוצים שנדע את תוכנת הפוטושופ כדי שנוכל לעבוד בעיצוב אלבום באופן שוטף. עיצוב אלבום מתחיל בעיבוד תמונות וכל מי שעובד בתחום עבור הצלמים חייב לתת תיקוני תמונות אחרי שמצלם את התמונות ולעשות כל מיני שיפוצים דרך התוכנה עצמה. כל העבודות שמעצב גרפי יעשה ישכנע את הצלם שיש ידע בתוכנות. ככל שתראו עבודות בתחום עיצוב אלבום יפתח לכם הדרישות לעבודות גרפיקה ממוחשבת נוספות.

מאילו חומרים משתמשים כדי לעצב אלבום?

כאשר אנחנו מתחילים לעצב אלבומים גרפיים אנחנו נעזרים בכל מיני ציודים שיש בהם יתרונות וחסרונות בשימוש, בעיצוב אלבום משתמשים בדבק לא חומצי שהוא בעצם דבק גומי יש לו יתרונות שהוא אינו רעיל וניתן לקלף את הדבק ללא סימנים. החסרונות של הדבק הוא מתייבש מהר. ניתן להשתמש במספרים שונים, טוליפים, מכחולים ומברשות. עוד חומרים שאיתם ניתן להשתמש בעת עיצוב האלבום הם סכיני חיתוך וסרגל שנועד לקרוע את הדפים בשתי צורות וסרטים צבעוניים וצבעים. לאחר שאנחנו משתמשים בכל הציוד הזה הוא מוכן מעוצב ומקושט. אנחנו משלבים את התמונות עם כל החומרים שלקחנו ומסדרים לתאמו האישי של הלקוח שמזמין את שירותינו המקצועיים. חלק מעיצוב האלבום נעשה גם דרך התוכנות אנחנו משנים בכל מיני אפקטים את התמונה כדי להכניס אותה לאלבום שיראה באופן מיוחד. ישנם גם חומרים הכרוכים בטקסטים, תמונות,גרפיקה ועוד. ישנם מלא טכניקות שונות חדשות ומודרניות להשתמש בעיצוב אלבומים דיגיטליים. אנחנו נעזרים גם בתוכנות שונות של גרפיקה למיניהם שעוזרות לנו לתת את כל הכלים כדי שנוכל להצליח בטעם האישי של הלקוח שפונה ודורש מאיתנו לעצב את הזיכרונות שלו בתוך אלבום יפה ומושקע לבחירתו העיקר שיהיה מרוצה ויזמין את השירותים שלנו לאירועים הבאים שיערוך בחייו ישאיר טעם של עוד.