אלבום דיגיטלי אילו סוגים של אלבומים דיגיטליים קיימים?

ישנם אלבומים שקיימים שמשמשים למטרות אירועים שונים, אלבומי תמונות בעלות כריכה מעוצבתיש אלבומים קלאסיים בעיצוב ששודרג אילו אלבומים עשויים מחומרי גלם איכותיים. אותו אלבום גרפי יהיה מעוצב על ידי עבודות יד, אותם בדים במרקמים שונים ואחידים ועל הכריכה יש כיתוב וטקסטים שונים הדפים של האלבום הם עבים ותורמים לשמירת איכות התמונה. כמות הדפים באלבום כ 30 דפים ואת הגודל ניתן לבחור ולסדר עם התמונות באלבום. אלבום תמונות דיגיטלי זהו אוסף מודפס של תמונות שנמצאות כמזכרת אצלנו. באמצעות תוכנות גרפיות של עריכה התמונות נערכות ונשלחות מהמחשב או המצלמות הדיגיטליות אל בתי הדפוס,העיצוב מאפשר התאמה אישית לכל מאורע. ישנם מלא דוגמאות שונות כגון: גדלים, דפים, וטקסטים שונים. אלבומים מעוצביםאלבומי נושאים שונים הנעשים במלאכת יד שונות ובהתאמות לסוג האירוע. מדובר על אלבום שכל הדפים מעוצבים בנפרד. למשל:עיצוב אלבומי חתונות נחשבים לטרנדים חדשניים בוחרים את התמונות הכי איכותיות מהחתונה ומשבצים עם קישוטים שונים בכל דף וטקסטים מגוונים כחלק מהיצירה.

באילו תמונות נשתמש כדי לעצב את האלבום?

אנחנו משתמשים כדי ליצור אלבום מעוצב בתמונות שמשמשות חלק מחיינו מזכרות אישיות מהחיים שלנו כדי שהאלבום ישמר את מיטב הזיכרונות של כל השנים שחווינו. אנחנו ממיינים את התמונות שהאיכות שלהם טובה ואילו שבאמת אנחנו רוצים לשים באלבום.כמות התמונות נעשית על פי כמות הדפים ונבחר גם תמונת שער. ניתן בעזרת התוכנות הגרפיות להפוך את התמונות לחדשות ולשנות את הגודל והרקעים של התמונה. לאחר מכן אחרי שבחרנו אנחנו מעבירים למעצבים והם אילו שידאגו לעשות את העבודה לעיצוב.

מה עלות אלבומים דיגיטליים?

אלבום דיגיטלי מחליף את השיטה הידנית באופן חדשני ביותר. זמן הפקת האלבום עצמו 6 עד 7 ימי עסקים ומחירם שווה לכל כיס ובתמורה מקבלים אלבום מפואר ומקצועי. כל האלבומים הגרפיים מסתכמים בעלות עיצוב דרך סביבת הבית סבירה כאשר אנחנו פונים ומשלמים אנחנו עורכים כאן השוואות מחירים בין כל מיני חברות שונות מסוימות ברשת. בתוכנות גרפיות והדפסות במדפסות דיגיטליות דרך הבית היא שחוסכת את העלות ומוזילה וחוסכת. ישנם הבדלים שונים למרות שכאשר נשלם לחברה מקצועית נקבל איכות יותר טובה בהשקעה וגם ישנם מבצעים שהחברה מציעה לנו והנחות מסוימות כדי ללכת לקראתנו.